Off Road

Gotowy do drogi?

WillaPodhale - OffRoadJeśli lubisz wyzwania, adrenalinę lub po prostu kochasz dobrą zabawę, ta strona jest dla Ciebie. Wybierz się z nami na wyprawę off road!

Nie musisz mieć samochodu terenowego ani specjalistycznego wyposażenia. Wszystko czeka już na Ciebie na miejscu. Tu spotkasz również naszych doświadczonych instruktorów, którzy będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem podczas jazdy. Sprawdzą także sprawność auta 4x4 i pozostałego sprzętu.

Poniżej przedstawiamy szczegóły naszej oferty.

Off road w naszym wydaniu

WillaPodhale - OffRoadKażda organizowana przez nas wyprawa rozpoczyna się kursem jazdy samochodem 4x4 w trudnych, górskich warunkach. Dzięki temu uczestnicy rajdu będą przygotowani na to, co spotka ich po drodze. Siedząc za kierownicą auta terenowego, szybko przekonają się, że zdarzyć może się naprawdę wiele. Razem będziemy przeprawiać się przez górskie strumienie, zmagać z przejazdem przez podmokłe kotliny i skaliste zbocza. Różnorodność górskich tras daje kierowcy niezwykłą okazję do nauki nowych umiejętności i sprawdzenia siebie.

Wyzwaniem są również nasze gry integracyjne (jak jazda z piłeczką na masce czy "ślepiec"). Wymagają one od uczestnika wyprawy cierpliwości, dokładności i refleksu. Tu nie liczy się sprawność fizyczna lecz spryt i precyzja. A przede wszystkim nastawienie na dobrą zabawę. A tej z pewnością nie zabraknie!

Co po rajdzie?

Koniec trasy, to przecież nie koniec świetnej rozrywki. Po pokonaniu ostatniego etapu rajdu off road zapraszamy wszystkich do góralskiej chaty na spotkanie przy muzyce. Taka impreza połączona jest zazwyczaj z ogniskiem i cateringiem. Ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań klienta.

Dla kogo off road?

WillaPodhale - OffRoadW organizowanych przez nas wyprawach off road każdy może wziąć udział ? niezależnie od wieku, płci, umiejętności i sprawności fizycznej. W rajdach samochodami 4x4 również pogoda jest bez znaczenia. W trasę można się wybrać w każdych warunkach atmosferycznych.

Off road to także świetny pomysł na wyjazd integracyjny dla firmy czy grupy znajomych. Taka wyprawa uczy pracy w zespole. Sprawdza także zdolności przywódcze i umacnia relacje.

Skontaktuj się z nami

Chcesz zarezerwować termin, ustalić szczegóły wyprawy lub po prostu zapytać o koszty? Napisz lub zadzwoń do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące off road. W zakładce "Kontakt" znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
© Willa Rosa Podhale - 2023 Projekt i wykonanie grupaKTK